En İyi Su Markaları 2022
 1. Anasayfa
 2. Yaşam

En İyi Su Markaları 2022

0

En İyi Su Markaları 2022 yılında hangileri olduğunu merak ediyorsanız ve hakkında bilgi almak istiyorsanız o zaman sıralayacağımız bu listeyi dikkatlice okuyunuz çünkü En İyi Su Markaları önemlidir içeceğiniz suyun hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Sağlığınız için kaliteli suları tercih etmelisiniz sırf ucuz diye ne olduğu belli olmayan suları tüketirseniz ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz öncelikle en kaliteli su markaları araştırmaları yapabilirsiniz bir çok kaynak bulacaksınız ve her biri farklı suları en iyi olarak gösterecektir bunun sebebi yaşanılan bölge ile alakalıdır bildiğiniz gibi bazı şehirlerde çok kaliteli ve değerli içimi rahat sular bulunmaktadır bu sular oralara kurulan fabrikalar ile satılmaktadır. Yapmanız gereken yaşadığınız yere özgün bir su var mı yok mu diye araştırmaktır eğer bulunduğunuz şehirde güzel su varsa onu tercih edebilirsiniz yani sırf marka diye su tercih etmeyin.

en iyi su markaları

Bilmeniz gereken önemli konulardan biride televizyon reklamlarına aldanmamak çünkü bilindik firmalar sularını satmak için çeşitli reklamlar yapmaktalar ve bu reklamların paraları su satış fiyatlarına yansımaktadır örneğin tanınmış marka bir su 20 TL iken tanınmamış ama çok daha iyi bir su 10 TL olabilir. Su içmek sağlık için ciddi önem taşır eğer hayatınıza önem veriyorsanız ve sağlıklı bir yaşam istiyorsanız günde en az 2 litre su içmelisiniz. Bunu bir çok doktorda önermektedir çünkü su hayattır ve vücut için ciddi ihtiyaçtır ülkemizde bu kadar su bolluğu varken kendinizi susuz bırakmayınız en iyi su markası hangisiyse onu kullanınız.

En İyi Su Markaları Listesi – En İyi 10

Listede tamamen Anadolu suları bulunmaktadır, reklam ile en iyi su olduğunu iddaa eden su markaları bu listede yer almamaktadır!
 

1. Buzdağı – pH 7,6


Sakarya’da çıkmakta olan bu değerli su 7,6 pH değeri ile doğal mineralli sular bakımından en iyisidir. Henüz tüm Türkiye’de bayilikleri yoktur ama Sakarya ve çevre illerinde Buzdağı suyunu bulabilirsiniz.
 
 

2. Fuska – pH 7,5


Yine Sakarya ilimizde çıkan bu suda 7,5 pH ile doğal kaynak suları arasında en iyisidir, Fuska su sağlık için önemli bir rol oynamaktadır içimi rahattır resmi firma ile iletişime geçip bulunduğunuz bölgede Fuska bayisi olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
 
 

3. Munzur – pH 8,11


Tunceli / Ovacık ilçesinde çıkmaktadır, ve henüz Türkiye’nin her yerinde Munzur suyu bulunmamaktadır ama benim en beğendiğim sular arasındadır tüketimi rahattır ve besleyicidir.
 
 

4. Taşkesti – pH 7,9


Bolunun çok değerli suyudur ve ismini Taşkesti ilçesinden almaktadır, yapılan araştırmalar ile temiz içilebilir bir su olduğu sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır.
 
 

5. Tekir – pH 7,59


Niğde’nin değerli suyu Tekir tüm Türkiye’de satılmaktadır ve pH 7,59 değerleri ile içilebilir sular arasında yer almaktadır.
 
 

6. Abant – pH 7,0


Abant kaliteli içimi rahat sular arasında yer almaktadır ülkemizde Abant Su bayileri çok fazladır. Yaşadığınız şehirde Abat su olup olmadığını öğrenmek için 444 0 743 Abant müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 
 

7. Şırlan – pH 6,44


Aydın / Nazilli’den çıkan çok kaliteli bir sudur ve tüm ege bölgesinde Şırlan suyunu bulabilirsiniz.
 
 

8. Javsu – pH 6,44


Merkezi Ankara’da olan Javsu kısa sürede çok tutulmuştur ve tüm Türkiye’ye dağıtılmaktadır.
 
 

9. Sultan – pH 7,14


Bursa’nın değerli sularındandır, yapılan araştırmalar sonucunda içilebilir su olduğu sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır.
 
 

10. Elmacık – pH 7,96


Araştırması yapılmış ve içilebilir sular listesinde yer almış Türkiye’nin tanınmış sularındandır Sakarya doğal kaynak suları cenneti olduğu için Elmacık suda Sakarya ilimizde çıkmaktadır.
 

En İyi Su Markaları Telefon Numaraları

 • Buzdağı: 0 264 526 73 80
 • Fuska: 0264 582 86 00
 • Munzur: 0 428 514 42 42
 • Taşkesti: 0850 888 14 14
 • Tekir: 444 0 370
 • Abant: 444 0 743
 • Şırlan: 0 256 347 60 61
 • Javsu: 444 0 919
 • Sultan: 444 0 515
 • Elmacık: 444 4 262

İlgini Çekebilir:  Discord Emoji Paketi


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir