Discord Emoji Paketi – Yeni Emojiler!
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Discord Emoji Paketi – Yeni Emojiler!

0

Discord Emoji Paketi konumuzda sizlere en yeni ve kaliteli görsellere sahip emojileri paylaşacağım ayrıca Discord Emoji Paketi 2022 yılına özel emojiler ile discord sunucunuza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz, ücretsiz olarak paylaştığımız pakette beğeneceğiniz gif emoji de bulunmaktadır sunucunuza en uygun emojiyi seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Discord Emoji Paketi Türkçe

Discord günümüzde popüler bir sohbet uygulamasıdır geliştirilebilir olmasından ve insanların daha önce görmediği türden bir uygulama olmasından dolayı tutulmuştur kolayca hesap açabilir ve sunucunuzu kurabilirsiniz bunları ücretsiz yaparak hiç bir ücret ödemezsiniz kendi oyun sunucunuzu veya arkadaşlarınızla sohbet yapabileceğiniz bir sunucu kurabilirsiniz. Discord Emoji Paketi gif ilk kurulumda boş olacağı için isteğinize göre düzenlemeler yapabilirsiniz eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız her hangi bir sunucuya bakıp örnek alabilirsiniz.

discord emoji paketi türkçe

Discord Emoji Pack

Yeni sunucuların olmazsa olmazı emojidir üyelerinize farklı seçenekler sunmanız sunucunuzu sevme olasılığını arttıracaktır. Discord Emoji Paketi indir ile bir çok emoji görselini gif ve png olarak indirebilir sunucunuza yükleyip kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde paylaşılan bir çok emoji bulunmakta ve özel emoji siteleri Discord için emojiler üretip insanlara paylaşmaktadır şuanda yayınlamış olduğumuz bu paket tamamen ücretsiz olup her hangi bir telif sorunu içermemektedir sunucularınızda rahatça kullanabilirsiniz.

2022 yılına ait bu emoji paketini kullandığınız zaman üyeler sohbet ortamında kendilerini daha iyi ifade edebilecekler çünkü her karaktere ait bir emoji bulunduğu için üyenin o anki ruh halini yansıtan en iyi emojiyi bulup sohbette paylaşacaktır ve diğer üyelerden ondan görüp paylaşacaklardır.

Discord Emojileri

Farklı türlerde emojileri liste olarak sunuyorum alt kısımda ilgili alanda belirtiğim bağlantıya tıklayıp emoji indirme işlemini yapabilirsiniz. Eğer farklı emoji istekleriniz varsa yorumlara yazınız.

Discord Emoji Lol

discord lol emoji paketi

League of legends sunucuları için kullanabileceğiniz mükemmel emojiler bulunmaktadır eğer bir LOL sunucu sahibiyseniz bu paketi kullanarak Discord sunucunuza mükemmel bir görünü verebilirsiniz.
Lol Emoji Paketini İndir

Discord Minecraft Emoji

discord minecraft emoji paketi

Minecraft uzun yıllardır oynanan çoklu oyunculu veya tek oyuncunun oynayabildiği bir sandbox oyunudur, discord minecraft emoji paketi sunucunuzda kullanabileceğiniz harika görseller içermektedir paketi indirmek için alttaki linkte tıklayınız.
Minecraft Emoji Paketini İndir

Discord Anime Emojileri

discord anime emojileri

Görmüş olduğunuz emojilere ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Discord sunucunuza çok yakışacaktır.
Anime Emoji Paketini İndir

Discord Oyun Emojileri

discord oyun emoji paketi

Çeşitli oyunlara yapılmış bu emojileri eğer bir oyun sunucunuz varsa kullanmanızı tavsiye ederim, discord oyun emoji paketi ücretsiz olarak kullanabileceğiz png uzantılı görseller içermektedir.
Oyun Emoji Paketini İndir

Discord Sayı Emojileri

Discord Emoji Paketi - Yeni Emojiler!
Discord Emoji Paketi – Yeni Emojiler!

Discord sayı emoji paketi sunucunuzda kullanabileceğiniz görseller içermektedir, çözünürlüğü yüksek png uzantılı emojileri discordda kullanabilirsiniz.
Sayı Emoji Paketini İndir

Discord Emoji Gif

discord gif emoji paketi

Gif emoji kullanmak bir discord sunucusu için mükemmel bir görsel şölen oluşturacaktır çeşitli hareketli gif emojileri ile sunucunuzda kullanıma açabilirsiniz.
Gif Emoji Paketini İndir

Discord Emoji Nasıl Yüklenir

Sunucunuzda sol üst kısımda sunucu adınızın üstüne tıklayınız açılan menüden Sunucu Ayarları/Emoji/Emoji Yükle butonuna tıklayıp yüklemek istediğiniz png veya gif uzantılı emoji dosyasını bulup yükleyebilirsiniz.


Öneriyorum:  İnternetten Para Kazanma


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir