Bilgisayarda Android Nasıl Kullanılır
  1. Anasayfa
  2. Webmaster

Bilgisayarda Android Nasıl Kullanılır

Sadece oyun oynamak ya da benzeri süreçlerde ön plana çıkarmak için kullanacaksanız, o zaman bu uygulamanın ücretsiz versiyonu işinize yarayacaktır.

0

Bilgisayarda Android Nasıl Kullanılır

Bilgisayarda Android işletim sistemi kullanmak ister misinz? Beklentiniz bu konuda ne kadar farklı? Karşınıza çıkarılacak olan her şeyi güncel olarak görebilirsiniz. Bu yazımızda Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlar için Android kullanımını anlatmak istiyoruz. Tek yapmanız gereken, online olarak uygulamaları indirmeniz ya da Windows 10 ile uyumlu olarak hareket etmeniz olacaktır.

Bilgisayarda Android Nasıl Kullanılır
Bilgisayarda Android Nasıl Kullanılır

Bilgisayar üzerinde Android işletim sistemine balanmak için emülatör ihtiyacınız var. Bir Android kullanıcısının pek çok sebep ile Windows işletim sistemini kullanma ihtiyacı olabilir. Mobil oyun üretiyor olabilirsiniz örneğin. Bu tarz durumlarda Android üzerinden kontrol sağlamak amacıyla bilgisayarınızdan Android işletim sistemine bağlanmanız gerekebilir. Twitter, Facebookk, Instagram gibi uygulamaları rahatlıkla çalıştırabileceğiniz gibi, ücretsiz programlar ile emülatörü de indirebilir ve kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Gelin ve bu yazımızda sizlere bütün süreçlerden bahsedelim ve emülatör kullanmaya dair akla gelen her bir aşamayı ön plana çıkaralım.

Memu Emülatör nasıl çalışır?

Emülatör konusunda Memu uygulamasını tercih ederseniz, bilgisayarınıza kurmanız yeterli olacaktır. En kullanışlı ve en iyi uygulamalar arasında yer alan Memu, kendine has tarzı ile pek çok kişinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Uygulamanın en büyük sıkıntısı ise reklam oluyor genellikle. Reklamlardan sıkılıyorsanız ya da farklı bir yer arıyorsanız kesinlikle bu çözümleri ön plana çıkarmanızı öneriyoruz. Kendinizle ilgili seçimleri ve farklı yaklaşımları bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz. İki farklı sürüme sahip olan bu emülatör, ücretli ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ücretli sürümünde reklam olmadığı için rahatlıkla kullanım yapabiliyorsunuz.

Bilgisayarda Android Nasıl Kullanılır
Bilgisayarda Android Nasıl Kullanılır

Bilgisayarda Android Nasıl Kullanılır: Memu

Sadece oyun oynamak ya da benzeri süreçlerde ön plana çıkarmak için kullanacaksanız, o zaman bu uygulamanın ücretsiz versiyonu işinize yarayacaktır. Ama profesyonel olarak sürekli aktif olarak çözümlere göz atacaksanız, ücretli versiyonunu öneriyoruz. Bu sayede kolaylıkla karşınıza çıkarılan seçimleri, beklentileri ve ayrıntıları ortaya çıkarabilirsiniz. Geç kalmayın ve bu konuda organize edilen ayrıcalıkları incelemeye başlayın. Ücretli versiyon 2 sekmeden daha fazla şekilde de hizmet veriyor. Bir sekmede oyun oynarken öteki sekmede yazılımınızı Android üzerinden kontrol edebilirsiniz örneğin. Tek yapmanız gereken süreçleriniz için size uygun yazılımı bulmanız olacaktır.

Bilgisayarda Android Nasıl Kullanılır
Bilgisayarda Android Nasıl Kullanılır

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir