Amazon Prime Gaming Nedir
 1. Anasayfa
 2. Nedir

Amazon Prime Gaming Nedir?

0

Amazon Prime Gaming Nedir

Amazon Prime, bildiğiniz gibi kendi içinde zengin alt yapı sağlayan bir şirket. Hem alışverişlerde, hem dijital izleme deneyimlerinde hem de akla gelebilecek olan pek çok seçimde ön plana çıkıyor. 15 Temmuz 2020 tarihinde Amazon PRİME abonelik sistemi ülkemizde kullanılabilir oldu ve çok fazla kişinin karşısına çıkmaya başladı. Amazon Prime Gaming sistemi de bu sayede kullanıma sunulmuş oldu. Bu yüzden pek çok kişinin beklentisine bu süreçlerde cevap verebiliyoruz. Türkiye üzerinden direkt olarak giriş yapılamayan Premium Gaming sistemi, artık aktif olarak kullanıma başladı diyebiliriz.

Amazon Prime Gaming nedir
Amazon Prime Gaming nedir

Amazon Prime Gaming, nasıl kullanılır ve ne işe yarar? Bu süreçlerle ilgili olarak sorulara detaylı cevaplar vererek kendinizle ilgili seçimleri hemen ön plana çıkarabilirsiniz. Dilerseniz bu konuda yapılacak olan işlemleri ve süreçleri inceleyelim ve organize edelim.

Amazon Prime Gaming nedir?

Bu sistem aslında abonelik sistemidir. Twitch Prime gibi ön plana çıkmaktadır. Profesyonel ve profesyonel olmayan oyuncuların yayın yaptığı Twitch sistemine bazı ayrıcalıklar sunan Amazon Prime, artık yerini Prime Gaming sistemine bıraktı diyebiliriz. Amazon alışveriş konusunda sunulan fırsatlar, aynı şekilde Prime oyun ile de sunulabilir. Gaming bir oyun platformu ve pek çok konuda fırsata ulaşabilirsiniz.

 • Sevdiğiniz yayıncılara Twicth üzerinden ücretsiz abone olabilirsiniz
 • Twitch sistemine özel rozet, sohbet ve renkli ifadelere ulaşabilirsiniz
 • Her ay yeni bilgisayar oyunlarına erişebilirsiniz
 • GTV V, FIFA, LOL gibi popüler oyunların içinden oyun paketlerine erişebilirsiniz
 • Prime Gaming avantajlarına ayrıca Amazon Prime avantajları da ekleniyor tabii.
  • Amazon alışveriş sitesinden özel indirimlere erken erişim
  • Sınırsız ücretsiz kargo fırsatları
  • Prime video ve dizi aboneliği (film platformu)

   Amazon Prime Gaming nedir
   Amazon Prime Gaming nedir

Bu şekilde sunulan hizmetler, kendine has olarak pek çok kişinin isteklerine cevap veriyor ve bu aşamalarda çok daha rahat, çok daha etkili bir seçim ile ilerlemiş oluyorsunuz. Zaman kaybetmeyin ve çözümleri de aynı şekilde kullanmaya başlayın. Büyük bir ilerleyiş, yenilikçi bir çalışma ve fırsat odaklı çözümlerle birlikte organize edilecek olan her bir hizmeti ve fırsatı kendiniz de rahatlıkla kullanabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir